Rajdowa moc autogaz w trakcie Warsaw Moto Show 2017

Innowacyjne systemy zasilania pojazdów mocno zaznaczyły swoją obecność na stoisku lidera rynku autogaz, firmy AC S.A., w trakcie targów Warsaw Moto Show. Premiery, unikalne samochody, strefy tematyczne oraz setki odwiedzających czynią Targi Warsaw Moto Show jednym z większych wydarzeń branży motoryzacyjnej w Europie.

Podczas targów Warsaw Moto Show 2017 producent instalacji autogaz marki STAG zaskoczył nie tylko wysokiej klasy produktami, ale także aranżacją stoiska o powierzchni ponad 700 m2. Podzielone na strefy, każda dedykowana innej technologii pozwoliły zainteresowanym na dokładne zapoznanie się z ofertą produktową.

STAG na Warsaw Moto Show

– W trakcie targów Warsaw Moto Show zaprezentowaliśmy ofertę instalacji autogaz marki STAG na przykładzie konkretnych samochodów od osobowych, przez ciężarowe z silnikami Diesla, po najnowocześniejsze rozwiązania flotowe. Przybliżyliśmy fakt, że instalacja autogaz składająca się z markowych komponentów, najlepiej od jednego producenta, zamontowana w profesjonalnym warsztacie doskonale funkcjonuje i sprawdzi się niemalże w każdym pojeździe. – podsumował Marcin Dziewiątkowski, Zastępca Kierownika Działu Wsparcia Technicznego i Rozwoju AC S.A.

Tłumnie odwiedzający stoisko mieli okazję, aby poznać firmę i ofertę produktową również dzięki specjalnie przygotowanemu stoisku driftowemu. Drifterzy Kamil Dzierbicki oraz Daniel Duda, zdobywcy wysokich not w trakcie Driftingowych Mistrzostw Polski prezentowali swoje auta oraz rozdawali autografy na specjalnie do tego celu przygotowanych plakatach. Powszechne zainteresowanie wzbudzał szczególnie samochód Kamila, który jest pierwszym autem z instalacją LPG dostosowaną do warunków driftowych.

STAG na Warsaw Moto Show

Targi były także miejscem prezentacji premierowej wersji sterownika STAG QNext Plus Rally. Stworzony w czerwonej wersji obudowy ma się kojarzyć z rajdowym klimatem pełnym pasji. Stoisko produktowe w strefie motosportu zobowiązało do pokazania drapieżnej strony produktów marki STAG, aby każdy kierowca mógł dodać charakteru swojemu autu.

STAG na Warsaw Moto Show

W strefie STAG zwiedzający mogli również pokusić się o odgadnięcie ile ważą sterowniki wyeksponowane w gablocie konkursowej. Konkurs, w którym nagrodą był zwrot kosztów montażu instalacji autogaz o wartości 2,5 tys. zł. był nie lada atrakcją dla każdego posiadacza samochodu.

Wydarzenie odbyło się w dniach 27 – 29 października br. w Centrum Wystawienniczym PTAK EXPO w podwarszawskim Nadarzynie. Stoisko firmy AC S.A. (Hala D, Stoisko Nr 328) było zlokalizowane strategicznie, w centralnej części hali do hali.

 

AC S.A. jest wiodącym w Polsce i liczącym się na świecie producentem kompletnych systemów autogaz LPG
i CNG marki STAG. Na rynku motoryzacyjnym funkcjonuje od 1986 roku, zatrudnia ponad 600 osób i obecnie jest największą firmą w segmencie instalacji gazowych w kraju (wg szacunków ponad 50 proc. udział w rynku polskim). Oferuje ponad 200 produktów do autogazu, spośród których wiodącą rolę odgrywają sterowniki do instalacji LPG i CNG. Oferta produktowa firmy, z której korzysta obecnie 5 mln kierowców, dociera do ponad 50 krajów na całym świecie. Więcej informacji o firmie AC S.A. i marce STAG znajduje się na stronie:
http://www.ac.com.pl/.