Kamila Szczawińska ambasadorką elektrycznego Nissana LEAF

Kamila Szczawińska ambasadorką elektrycznego Nissana LEAF

Kamila Szczawińska – top modelka, psycholożka, mama, blogerka i promotorka zdrowego, aktywnego i ekologicznego życia – odebrała dziś kluczyki do elektrycznego Nissan LEAF.

W 100% elektryczny LEAF będzie jej towarzyszył w codziennym, bardzo aktywnym życiu, udowadniając, że może stanowić realną alternatywę dla samochodu z tradycyjnym silnikiem spalinowym, a przy tym zapewniać komfortową i dynamiczną jazdę bez wibracji, hałasu i wizyt na stacji paliw.

Współpraca ta idealnie wpisuje się w strategię Nissana – pioniera i globalnego lidera elektrycznej mobilności – którego celem jest zaoferowanie klientom na całym świecie bezpieczniejszej i bliższej zasadom zrównoważonego rozwoju przyszłości, dzięki gamie samochodów elektrycznych.

Dążeniem Nissana – w ramach opracowanej przez markę wizji inteligentnej mobilności – jest, aby w przyszłości całkowicie wyeliminować emisję zanieczyszczeń z pojazdów. Jednocześnie chcemy pokazać, że technologia samochodów elektrycznych jest przyjazna nie tylko środowisku, ale również użytkownikowi, który poruszając się takim autem na co dzień może czerpać niezrównaną radość z jazdy, a do tego przy wyjątkowo niskich kosztach eksploatacji” – powiedziała Dorota Pajączkowska, PR Manager Nissana w Polsce.

W ramach zaplanowanej na rok współpracy Kamila Szczawińska będzie aktywnie promować Nissana LEAF w mediach społecznościowych oraz podczas wydarzeń związanych z marką.

Kamila Szczawińska ambasadorką elektrycznego Nissana LEAF
Kamila Szczawińska ambasadorką elektrycznego Nissana LEAF

LEAF idealnie wpisuje się w mój styl życia: nowoczesny, oparty na zrównoważonych i świadomych wyborach, które są najlepsze dla mnie i mojej rodziny” – powiedziała Kamila Szczawińska, ambasadorka Nissana LEAF, odbierając kluczyki z rąk Krzysztofa Kowalskiego, regionalnego Dyrektora PR w Nissan CEE.

To początek wspaniałej współpracy i szerszego projektu” – dodała Kamila. „Ekologia i ekonomia – te dwa słowa są w moim życiu bardzo ważne. Staram się żyć tak, aby dbać o zdrowie swoje i moich bliskich oraz o środowisko naturalne. Elektryczne auto to także duża oszczędność, a to ważne dla każdej rodziny.

Kamila będzie jeździć Nissanem LEAF 30 kWh w najbogatszej wersji Tekna, wyposażonym między innymi w system nawigacji NissanConnect EV, umożliwiający zdalne sterowanie klimatyzacją, system kamer 360°, nagłośnienie BOSE, podgrzewane wszystkie siedzenia i kierownicę oraz panel fotowoltaiczny na dachu.

Partnerem akcji jest serwis „Naturalnie dla dzieci. I dla rodziców.”

Wprawdzie LEAF wciąż nie jest zbyt często spotykanym samochodem na polskich drogach, ale po Europie jeździ już 75 000 elektrycznych Nissanów, a dynamika wzrostu sprzedaży świadczy o lawinowo rosnącym zainteresowaniu pojazdami przyjaznymi środowisku.

  

Nissan w Europie

Nissan posiada jedną z najbardziej kompleksowych ofert w Europie spośród producentów samochodów pochodzących z innych kontynentów. Firma zatrudnia ponad 17 000 osób w ramach swoich lokalnych działań w zakresie projektowania, badań i rozwoju, produkcji, logistyki oraz sprzedaży i marketingu. W ubiegłym roku w zakładach Nissana w Wielkiej Brytanii, Hiszpanii i Rosji wyprodukowano ponad 635 000 samochodów, w tym wielokrotnie nagradzane crossovery, pojazdy użytkowe oraz Nissany LEAF, najpopularniejsze samochody elektryczne na świecie. Ogłoszona niedawno przez Nissana wizja inteligentnej mobilności jest powiązana z realizowanym już celem całkowitego wyeliminowania emisji z pojazdów oraz śmiertelności w wypadkach drogowych. Takie kompleksowe podejście wyznacza kierunek prac nad nowymi produktami i technologiami, a najważniejsze decyzje firmy będą dotyczyły sposobów zasilania pojazdów, ich prowadzenia oraz integracji ze społeczeństwem. Nissan stara się zdobyć pozycję najbardziej pożądanej marki azjatyckiej w Europie.

http://www.newsroom.nissan-europe.com

 

Naturalnie dla dzieci. I dla rodziców.

„Naturalnie dla dzieci” to wywiady, aktualności, recenzje, opisy i testy wybranych produktów dla dzieci i rodziców. Publikujemy wiedzę na temat produktów i usług, spełniających kryteria produktów naturalnych, eko, bio, zdrowych, nietoksycznych. Kamila Szczawińska współpracuje z portalem od 2015 r.

www.naturalniedladzieci.com

www.kamilaszczawinska.pl