Korzystny Business Contract z Mitsubishi

Mitsubishi

Polski oddział firmy Mitsubishi Motors wprowadza do oferty nowoczesny sposób finansowania pojazdów dla przedsiębiorców o nazwie Business Contract. Niezwykle atrakcyjna propozycja zapewnia nawet o 50% niższe niż przy tradycyjnym leasingu raty miesięczne, które uwzględniają kompleksowe serwisowanie auta i opony zimowe, ich wymianę i przechowywanie, stałe, liczne korzyści podatkowe oraz program Mitsubishi Pomoc i nie wymaga wpłaty własnej oraz amortyzacji po stronie klienta. Kontrakt daje także możliwość wymiany samochodu na nowy już po 2 latach. Program umożliwia finansowanie wszystkich modeli Mitsubishi a miesięczna rata w przypadku najpopularniejszego wśród przedsiębiorców modelu Outlander zaczyna się od 990 zł netto. 

Liczne korzyści

Oferowany od dziś w salonach Mitsubishi Motors Business Contract jest formą finansowania samochodów opartą na sprawdzonym leasingu operacyjnym. Gwarantuje on te same, co w przypadku leasingu ulgi podatkowe – wliczanie rat miesięcznych w koszty uzyskania przychodu, odliczenie VAT od rat miesięcznych i brak konieczności amortyzacji, która jest po stronie firmy finansującej.

Dodatkowo: niska rata, brak wkładu własnego, stałe koszty i …

Przewaga Business Contract nad zwykłym leasingiem operacyjnym polega jednak na szeregu dodatkowych korzyści. Najważniejszą z nich jest niższa – nawet o 50% miesięczna rata, która dodatkowo zawiera koszty kompleksowego serwisu samochodu i brak konieczności wpłaty własnej – jej wysokość zależy od decyzji klienta i wynosi maksymalnie 30%. Niska, miesięczna rata zapewnia stabilność  finansową i pozwala na zainwestowanie zaoszczędzonych pieniędzy w rozwój firmy a koszty użytkowania auta są stałe i przewidywalne. Dodatkowo ten sposób finansowania nie zmniejsza zdolności kredytowej klientów.  W praktyce powyższe korzyści oznaczają także uproszczoną księgowość, bo wszystkie koszty miesięczne zawarto w 1 racie i na 1 fakturze. Częścią oferty jest karta paliwowa, za sprawą której koszt paliwa może być kredytowany aż 45 dni.

Mitsubishi
Mitsubishi

… pełen serwis, Mitsubishi Pomoc, Mitsubishi Assistance Program oraz …

W miesięczny całkowity koszt wliczony jest także kompleksowy serwis Mitsubishi – przeglądy, naprawy, wymiana i przechowywanie opon oraz program Mitsubishi Pomoc – telefoniczne wsparcie w razie wypadku, stłuczki lub jakichkolwiek problemów z samochodem. To także oszczędność czasu, gdyż przeglądy, wymianę opon czy naprawy są aranżowane telefonicznie i organizowane przez Centrum Obsługi Kierowcy. Warto przypomnieć, że Mitsubishi Motors oferuje aż 5 lat gwarancji fabrycznej z 5-letnią, nielimitowaną przebiegiem gwarancją Mitsubishi Assistance Package, niosącą bezpłatną pomoc 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu w przypadku awarii, wypadku, przebicia opony, kradzieży a nawet, gdy właściciel zatankuje niewłaściwe lub zanieczyszczone paliwo lub złamie albo zgubi kluczyk.

… nowe auto  co 2 lata – maksymalny okres umowy to aż 5 lat

Wielką zaletą kontraktu jest możliwość wymiany auta na nowe już po 2 latach. Przed zakończeniem umowy klienci decydują, czy chcą nadal użytkować obecny pojazd, czy pragną go wymienić na nowy model. Czaso- i pracochłonnym procesem sprzedaży używanego samochodu zajmuje się dealer. Warto podkreślić, że w każdym momencie można przedłużyć lub skrócić umowę – zależy to tylko od potrzeb i decyzji klienta. Maksymalny czas trwania umowy to 5 lat a maksymalny limit kilometrów to 210 000 km – to istotna przewaga Business Contract nad konkurencyjnymi ofertami, które na ogół oferują krótszy okres i niższy limit oraz warunkują zawarcie umowy wpłatą własną.

Jakie raty w Business Contract?

Miesięczne raty Business Contract zależą od wymagań klientów dotyczących między innymi długości umowy, planowanego przebiegu auta, wariantu kontraktu, wpłaty własnej oraz modelu i wersji pojazdu. W przypadku najczęściej wybieranego przez właścicieli firm modelu Mitsubishi Outlander w 3-letnim kontrakcie w wariancie Basic z limitem przebiegu 75 000 km, miesięczna rata zaczyna się od 990 zł netto. Więcej szczegółów można uzyskać w autoryzowanych placówkach Mitsubishi Motors – listę salonów można znaleźć na stronie http://www.mitsubishi.pl/dealerzy 

 

Dwa warianty = wygoda, prestiż, zysk i bezpieczeństwo

By jak najlepiej dopasować ofertę do potrzeb klientów w salonach Mitsubishi Motors oferowane są 2 warianty Business Contract. Pierwsza propozycja o nazwie Basic to leasing operacyjny z gwarantowaną wysoką wartością wykupu samochodu, której zaletą jest bardzo niska miesięczna rata – aż do 50% niższa niż w zwykłych ofertach leasingowych – daje to możliwość wyboru lepiej wyposażonego auta lub samochodu z wyższego segmentu. W trakcie trwania umowy Business Contract klienci spłacają jedynie tę część wartości pojazdu, która odpowiada rzeczywistej utracie wartości w tym czasie – to często dwukrotnie mniej, niż w tradycyjnym leasingu. Wynika z różnicy pomiędzy wartością początkową a wartością pojazdu na zakończenie kontraktu. Ponieważ utrata wartości samochodów marki Mitsubishi w określonym czasie jest zdecydowanie niższa, aniżeli w konkurencyjnych markach, dlatego też wysokość raty w wariancie Basic może być tak niska. Dodatkowym elementem wpływającym na wysokość raty jest preferencyjne oprocentowanie, stosowane wyłącznie w najkorzystniejszych promocyjnych ofertach tradycyjnego leasingu. Atutami tego rozwiązania są także uproszczone formalności i pomoc techniczna dostępna całodobowo przez 7 dni w tygodniu oraz możliwość zostawienia starego pojazdu w rozliczeniu, co zmniejszy miesięczną ratę. 

Decydując się na drugi wariant o nazwie Full klienci nie muszą troszczyć się o przeglądy, naprawy, zakup, wymianę i przechowywanie opon, gdyż koszt tych usług pokrywa miesięczna rata. Składową tego pakietu jest także karta paliwowa, za sprawą której koszt paliwa może być kredytowany aż 45 dni. Business Contract w pełnym wariancie zapewnia także pakiet dodatkowych usług, wśród których znajdują się raporty, doradztwo i telematyka.

Dla kogo Business Contract?

Program o nazwie Business Contract jest adresowany do osób prowadzących działalność gospodarczą lub do spółek prawa handlowego, prowadzących działalność od minimum 12 miesięcy, które chcą uniknąć opłaty wstępnej i mają na celu obniżenie zobowiązań podatkowych i miesięcznych zobowiązań z tytułu posiadania samochodu. To korzystne rozwiązanie dla podmiotów, które chcą zminimalizować obowiązki administracyjne związane z obsługą pojazdów i pozbyć się ryzyka związanego z powstaniem nieprzewidzianych kosztów dotyczących użytkowania aut. Business Contract daje także możliwość podwyższenia wersji lub standardu posiadanego samochodu.

KINGA LISOWSKA

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*