Korzystny Business Contract z Mitsubishi

Mitsubishi

Polski oddział firmy Mitsubishi Motors wprowadza do oferty nowoczesny sposób finansowania pojazdów dla przedsiębiorców o nazwie Business Contract. Niezwykle atrakcyjna propozycja zapewnia nawet o 50% niższe niż przy tradycyjnym leasingu raty miesięczne, które uwzględniają kompleksowe serwisowanie auta i opony zimowe, ich wymianę i przechowywanie, stałe, liczne korzyści podatkowe oraz program Mitsubishi Pomoc i nie wymaga wpłaty własnej oraz amortyzacji po stronie klienta. Kontrakt daje także możliwość wymiany samochodu na nowy już po 2 latach. Program umożliwia finansowanie wszystkich modeli Mitsubishi a miesięczna rata w przypadku najpopularniejszego wśród przedsiębiorców modelu Outlander zaczyna się od 990 zł netto. 

Liczne korzyści

Oferowany od dziś w salonach Mitsubishi Motors Business Contract jest formą finansowania samochodów opartą na sprawdzonym leasingu operacyjnym. Gwarantuje on te same, co w przypadku leasingu ulgi podatkowe – wliczanie rat miesięcznych w koszty uzyskania przychodu, odliczenie VAT od rat miesięcznych i brak konieczności amortyzacji, która jest po stronie firmy finansującej.

Dodatkowo: niska rata, brak wkładu własnego, stałe koszty i …

Przewaga Business Contract nad zwykłym leasingiem operacyjnym polega jednak na szeregu dodatkowych korzyści. Najważniejszą z nich jest niższa – nawet o 50% miesięczna rata, która dodatkowo zawiera koszty kompleksowego serwisu samochodu i brak konieczności wpłaty własnej – jej wysokość zależy od decyzji klienta i wynosi maksymalnie 30%. Niska, miesięczna rata zapewnia stabilność  finansową i pozwala na zainwestowanie zaoszczędzonych pieniędzy w rozwój firmy a koszty użytkowania auta są stałe i przewidywalne. Dodatkowo ten sposób finansowania nie zmniejsza zdolności kredytowej klientów.  W praktyce powyższe korzyści oznaczają także uproszczoną księgowość, bo wszystkie koszty miesięczne zawarto w 1 racie i na 1 fakturze. Częścią oferty jest karta paliwowa, za sprawą której koszt paliwa może być kredytowany aż 45 dni.

Mitsubishi
Mitsubishi

… pełen serwis, Mitsubishi Pomoc, Mitsubishi Assistance Program oraz …

W miesięczny całkowity koszt wliczony jest także kompleksowy serwis Mitsubishi – przeglądy, naprawy, wymiana i przechowywanie opon oraz program Mitsubishi Pomoc – telefoniczne wsparcie w razie wypadku, stłuczki lub jakichkolwiek problemów z samochodem. To także oszczędność czasu, gdyż przeglądy, wymianę opon czy naprawy są aranżowane telefonicznie i organizowane przez Centrum Obsługi Kierowcy. Warto przypomnieć, że Mitsubishi Motors oferuje aż 5 lat gwarancji fabrycznej z 5-letnią, nielimitowaną przebiegiem gwarancją Mitsubishi Assistance Package, niosącą bezpłatną pomoc 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu w przypadku awarii, wypadku, przebicia opony, kradzieży a nawet, gdy właściciel zatankuje niewłaściwe lub zanieczyszczone paliwo lub złamie albo zgubi kluczyk.

… nowe auto  co 2 lata – maksymalny okres umowy to aż 5 lat

Wielką zaletą kontraktu jest możliwość wymiany auta na nowe już po 2 latach. Przed zakończeniem umowy klienci decydują, czy chcą nadal użytkować obecny pojazd, czy pragną go wymienić na nowy model. Czaso- i pracochłonnym procesem sprzedaży używanego samochodu zajmuje się dealer. Warto podkreślić, że w każdym momencie można przedłużyć lub skrócić umowę – zależy to tylko od potrzeb i decyzji klienta. Maksymalny czas trwania umowy to 5 lat a maksymalny limit kilometrów to 210 000 km – to istotna przewaga Business Contract nad konkurencyjnymi ofertami, które na ogół oferują krótszy okres i niższy limit oraz warunkują zawarcie umowy wpłatą własną.

Jakie raty w Business Contract?

Miesięczne raty Business Contract zależą od wymagań klientów dotyczących między innymi długości umowy, planowanego przebiegu auta, wariantu kontraktu, wpłaty własnej oraz modelu i wersji pojazdu. W przypadku najczęściej wybieranego przez właścicieli firm modelu Mitsubishi Outlander w 3-letnim kontrakcie w wariancie Basic z limitem przebiegu 75 000 km, miesięczna rata zaczyna się od 990 zł netto. Więcej szczegółów można uzyskać w autoryzowanych placówkach Mitsubishi Motors – listę salonów można znaleźć na stronie http://www.mitsubishi.pl/dealerzy 

 

Dwa warianty = wygoda, prestiż, zysk i bezpieczeństwo

By jak najlepiej dopasować ofertę do potrzeb klientów w salonach Mitsubishi Motors oferowane są 2 warianty Business Contract. Pierwsza propozycja o nazwie Basic to leasing operacyjny z gwarantowaną wysoką wartością wykupu samochodu, której zaletą jest bardzo niska miesięczna rata – aż do 50% niższa niż w zwykłych ofertach leasingowych – daje to możliwość wyboru lepiej wyposażonego auta lub samochodu z wyższego segmentu. W trakcie trwania umowy Business Contract klienci spłacają jedynie tę część wartości pojazdu, która odpowiada rzeczywistej utracie wartości w tym czasie – to często dwukrotnie mniej, niż w tradycyjnym leasingu. Wynika z różnicy pomiędzy wartością początkową a wartością pojazdu na zakończenie kontraktu. Ponieważ utrata wartości samochodów marki Mitsubishi w określonym czasie jest zdecydowanie niższa, aniżeli w konkurencyjnych markach, dlatego też wysokość raty w wariancie Basic może być tak niska. Dodatkowym elementem wpływającym na wysokość raty jest preferencyjne oprocentowanie, stosowane wyłącznie w najkorzystniejszych promocyjnych ofertach tradycyjnego leasingu. Atutami tego rozwiązania są także uproszczone formalności i pomoc techniczna dostępna całodobowo przez 7 dni w tygodniu oraz możliwość zostawienia starego pojazdu w rozliczeniu, co zmniejszy miesięczną ratę. 

Decydując się na drugi wariant o nazwie Full klienci nie muszą troszczyć się o przeglądy, naprawy, zakup, wymianę i przechowywanie opon, gdyż koszt tych usług pokrywa miesięczna rata. Składową tego pakietu jest także karta paliwowa, za sprawą której koszt paliwa może być kredytowany aż 45 dni. Business Contract w pełnym wariancie zapewnia także pakiet dodatkowych usług, wśród których znajdują się raporty, doradztwo i telematyka.

Dla kogo Business Contract?

Program o nazwie Business Contract jest adresowany do osób prowadzących działalność gospodarczą lub do spółek prawa handlowego, prowadzących działalność od minimum 12 miesięcy, które chcą uniknąć opłaty wstępnej i mają na celu obniżenie zobowiązań podatkowych i miesięcznych zobowiązań z tytułu posiadania samochodu. To korzystne rozwiązanie dla podmiotów, które chcą zminimalizować obowiązki administracyjne związane z obsługą pojazdów i pozbyć się ryzyka związanego z powstaniem nieprzewidzianych kosztów dotyczących użytkowania aut. Business Contract daje także możliwość podwyższenia wersji lub standardu posiadanego samochodu.

KINGA LISOWSKA