ŠKODA KODIAQ: przestronny SUV już od 899 zł miesięcznie

ŠKODA KODIAQ: przestronny SUV

Zupełnie nowy SUV ŠKODY posiada już cennik na polskim rynku. Poza bardzo atrakcyjnymi cenami trzech bogato wyposażonych wersji, obejmuje on także pakiety wyposażenia i korzystne metody finansowania.

„Kluczem do sukcesu każdego modelu ŠKODY na polskim rynku jest dobrze skalkulowana oferta, dokładnie odpowiadająca potrzebom Polaków i pozwalająca im poczynić duże oszczędności przy wyborze tego wyposażenia, którego naprawdę potrzebują” – mówi Hubert Niedzielski, Product Manager ŠKODY KODIAQ. „KODIAQ oferuje konkurencyjny stosunek jakości do ceny i rozwiązania przynoszące korzyści przez wszystkie lata eksploatacji, co gwarantuje mu pozycję jednego z najatrakcyjniejszych wyborów w swoim segmencie. ŠKODA mocnym akcentem wkracza do segmentu największych SUV-ów, w którym nie miała jeszcze swojego reprezentanta”.

ŠKODA KODIAQ: przestronny SUV
ŠKODA KODIAQ: przestronny SUV

Cena modelu KODIAQ na polskim rynku zaczyna się już od 89 900 zł za wersję Active z silnikiem 1.4 TSI o mocy 125 KM. Podstawowa wersja Active posiada już bogate, nowoczesne wyposażenie zapewniające wysoki poziom komfortu, bezpieczeństwa i funkcjonalności: obejmuje ono między innymi radio SWING z kolorowym ekranem dotykowym o przekątnej 6,5 cala, tylne czujniki parkowania, elektryczne sterowanie szyb i lusterek, zapobiegający kolizjom FRONT ASSIST oraz nowoczesne rozwiązania z zakresu bezpieczeństwa, w tym funkcjonalności Care Connect oraz funkcję hamowania awaryjnego w przypadku wykrycia pieszych przed pojazdem (PEDESTRIAN MONITOR).

Standardowo dla każdej wersji, w cenie samochodu oferowany jest także pakiet przeglądów, obejmujący kompletny plan serwisowy przez pierwsze cztery lata lub 60 000 km eksploatacji. Model dostępny jest także w systemie finansowania „Jak w abonamencie”, dzięki czemu można go posiadać płacąc tak niewiele jak 899 zł za miesiąc.

Kolejna wersja wyposażenia, Ambition, wzbogaca listę wyposażenia standardowego między innymi o osiemnastocalowe obręcze kół ze stopów lekkich, skórzaną kierownicę wielofunkcyjną, dwustrefową klimatyzację automatyczną, bezkluczykowe uruchamianie silnika i praktyczną, dodatkową ochronę krawędzi drzwi przednich i tylnych DOOR PROTECTION. Topowa wersja Style dodaje do tej imponującej listy jeszcze dziewiętnastocalowe obręcze kół ze stopów lekkich, wybór profilu jazdy DRIVING MODE SELECT, reflektory przednie w technologii Full LED z funkcją adaptacji świateł AFS, przednie światła przeciwmgłowe w technologii LED z funkcją CORNER i aktywny tempomat.

Wśród elementów opcjonalnych pojawiają się także wyszukane elementy wyposażenia, wprowadzające komfort jazdy samochodem ŠKODY na zupełnie nowy poziom, takie jak: system kamer 360 stopni AREA VIEW, bezdotykowo otwierana i zamykana elektryczna pokrywa bagażnika oraz system adaptacyjnego zawieszenia DCC z funkcją jazdy w terenie OFF-ROAD.

Część z opcjonalnego wyposażenia łatwo dodać do swojego samochodu dzięki przygotowanym specjalnie dla każdej z wersji, gwarantującym dużą oszczędność pakietów FRESH.

KODIAQ to pierwszy model ŠKODY w segmencie dużych SUV-ów. Z opcjonalnym trzecim rzędem siedzeń, długością 4697 mm, szerokością 1882 mm i powiększonym prześwitem to jeden z największych i najbardziej funkcjonalnych modeli, które kiedykolwiek stworzyła ŠKODA. KODIAQ dostępny jest z szerokim portfolio jednostek napędowych TSI i TDI o mocy od 125 do 190 KM, z których wybrane można łączyć z zaawansowanym systemem napędu na cztery koła oraz nowoczesną dwusprzęgłową skrzynią automatyczną DSG.

Cennik do pobrania TUTAJ.

Katarzyna Misztal

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*