TEAM STAG – darmowy cykl szkoleń dla warsztatów

TEAM STAG - darmowy cykl szkoleń dla warsztatów

 

W ostatni weekend we Wrocławiu odbyło się otwarte szkolenie TEAM STAG, dedykowane profesjonalnym warsztatom samochodowym. To już drugie szkolenie organizowane przez firmę AC S.A., na które zapisało się ponad 160 osób, chcących poszerzać swoją wiedzę i kwalifikacje z zakresu instalacji autogaz.

TEAM STAG to nowy cykl darmowych szkoleń firmy AC S.A., dedykowanych warsztatom posiadającym w swojej ofercie instalacje LPG marki STAG. Szkolenia odbywają się na terenie całej Polski – pierwsze wydarzenie miało miejsce w kwietniu br. w Warszawie, a w dniu 24 września br. we Wrocławiu odbyło się już drugie szkolenie z tego cyklu. Co ważne, spotkania te charakteryzuje nowatorska, wygodna dla uczestników formuła.

TEAM STAG - darmowy cykl szkoleń dla warsztatów
TEAM STAG – darmowy cykl szkoleń dla warsztatów

Pracownicy warsztatów oraz ich właściciele często nie mają czasu na dedykowane szkolenia produktowe, dlatego też zdecydowaliśmy się na wprowadzenie nowatorskiej formuły spotkań. Zrezygnowaliśmy z całodniowych szkoleń poświęconych jednej tematyce – uczestnicy mogą sami zdecydować, który z tematów interesuje ich najbardziej. Co więcej, mogą wziąć udział w kilku intensywnych szkoleniach odbywających się w ciągu jednego dnia – mówi Paweł Ścibisz, Manager ds. Rozwoju Rynku firmy AC S.A.

Wśród poruszanych zagadnień znalazły się m.in. nowatorskie produkty z serii Q-generacja marki STAG, wymagania ITS/TDT dla warsztatów montujących autogaz, rozwiązania dedykowane autom z bezpośrednim wtryskiem paliwa czy praktyczne aspekty montażu instalacji gazowej.

TEAM STAG - darmowy cykl szkoleń dla warsztatów
TEAM STAG – darmowy cykl szkoleń dla warsztatów

To bardzo ważne, aby stale poszerzać swoją wiedzę oraz kwalifikacje, dlatego cieszę się, że miałem okazję uczestniczyć w szkoleniu TEAM STAG. Kurs prowadzony jest intensywnie i skupia się na najważniejszych aspektach montażu instalacji gazowych – mówi Rafał Nowicki z Autoryzowanego Serwisu STAG Supral we Wrocławiu.

Po zakończonym szkoleniu, każdy z uczestników otrzymał certyfikat potwierdzający zdobytą wiedzę oraz kwalifikacje. Miłym akcentem były również przygotowane specjalnie na tę okazję pakiety materiałów reklamowych.

 

Kolejne szkolenie z cyklu TEAM STAG planowane jest w Krakowie. O jego dokładnym terminie organizatorzy poinformują na stronie internetowej www.team.stag.pl, na której będzie można dokonać również zgłoszenia swojego udziału.

 

AC S.A. jest wiodącym w Polsce i liczącym się na świecie producentem samochodowych systemów LPG/CNG marki STAG. Na polskim rynku motoryzacyjnym AC S.A. funkcjonuje od 1986 roku, zatrudnia ponad 500 osób i obecnie jest największą firmą w segmencie instalacji gazowych w kraju, posiadającą ponad 50 proc. udział w rynku polskim. AC S.A. oferuje ponad 200 produktów do autogazu, spośród których wiodącą rolę odgrywają sterowniki do instalacji LPG/CNG. Oferta produktowa firmy, z której korzysta obecnie 5 mln kierowców, dociera do ponad 50 krajów na całym świecie, m.in. Niemiec, Rosji, Ukrainy, Turcji oraz Tajlandii. Więcej informacji o firmie AC S.A. i marce STAG znajduje się na stronie: http://www.ac.com.pl/.

Marta Myszkowska