H-D start sezonu 2016

świeć przykładem H-D

W salonie Harley-Davidson Gdańsk sezon motocyklowy ruszył pełną parą. Pędu nadało ,,BIRTHDAY GARAGE PARTY” zorganizowane pod koniec marca. Podczas imprezy podsumowującej pierwszy rok działalności, przy dźwiękach dobrego bluesa i atrakcjach typowych dla udanej sobotniej nocy, goście podziwiali okazałą wystawę customów.

świeć przykładem
świeć przykładem

W tym roku Harley-Davidson Gdańsk kontynuuje tradycję wycieczek z cyklu ,,ODETCHNIJ OD ZGIEŁKU”. Pierwsza miała miejsce 2 kwietnia i zgromadziła 20 motocykli. W ramach tego cyklu uczestnicy odwiedzają ciekawe zakątki regionu. Na pierwszy ogień poszło Muzeum Kopernika we Fromborku. Podczas drugiego wyjazdu, który odbędzie się 7 maja, organizatorzy przewidują m.in. zwiedzanie Zamku Bytowskiego. Kolejne edycje planowane są na każdą pierwszą sobotę miesiąca i są to wyjazdy otwarte dla wszystkich motocyklistów.

https://www.facebook.com/events/1527108077595303/

Jeszcze w kwietniu (dokładnie 22.04) załoga salonu zaprasza na akademię bezpiecznej jazdy zorganizowaną pod hasłem „SPEED DAY, MIEJ MOC POD KONTROLĄ”. Tego dnia właściciele motocykli Harley-Davidson, pod czujnym okiem instruktorów z Autodromu Pomorze, będą mieli okazję podnieść swoje umiejętności panowania nad motocyklem. Po okresie zimowym takie zajęcia z pewnością pomogą w codziennej jeździe i podniosą bezpieczeństwo uczestników.

https://www.facebook.com/events/1846842212194910/

,,W Harley-Davidson Gdańsk poważnie podchodzimy do tematu bezpieczeństwa. Potwierdzeniem tej tezy niech będzie fakt, że i w tym roku zaplanowaliśmy organizację kolejnej kampanii ,,Świeć przykładem nocą z Motor Centrum”. Akcja odbędzie się w piątek 24 czerwca. Podobnie jak w zeszłym roku w planach mamy przeprowadzenie szkolenia z pierwszej pomocy. Ci, którzy wezmą w nim udział, będą mieli okazję zdobycia profesjonalnych kamizelek odblaskowych. W godzinach wieczornych natomiast motocykliści przejadą ulicami miasta podczas Drugiej Odblaskowej Parady w Trójmieście. Po cichu liczymy, że może to być ponad 600 maszyn. Kolejne dni pierwszego wakacyjnego weekendu także będą u nas miały mocno motocyklowy charakter, a to za sprawą Demo Truck Tour – 25/26.06. Warto pamiętać, że jest to jedyna okazja, by skorzystać z jazdy testowej dowolnym modelem Harley-Davidson. W tych dniach w Gdańsku gościć będziemy specjalną ciężarówkę z 23 motocyklami z Milwaukee. Zapisy na wybrane modele uruchamiamy już na początku maja”. – Filip Kozioł

https://www.facebook.com/events/688167434620206/

Kolejnym nowym wydarzeniem, które planuje Harley-Davidson Gdańsk jest ,,Bieszczadzka Wyprawa”. Wyjazd przewidziano na sierpień i jest zaplanowany na 10 motocykli. Uczestnicy w siodle spędzą 4 dni, odwiedzą po drodze Rzeszów, Sanok, Cisne, Ustrzyki Górne, Solinę, a w drodze powrotnej Kazimierz Dolny. ,,Na długi sierpniowy weekend jest to chyba najlepszy pomysł, gdy na co dzień mieszka się na Pomorzu”. – Filip Kozioł

Sezon motocyklowy w Gdańskim salonie Harleya zapowiada się bardzo intensywnie. Miłośnikom amerykańskiej legendy zostaje życzyć tylko iście kalifornijskiej pogody na cały rok.