Odwiedź targi Motor Show i zdobądź cenne nagrody

RS 125 - Junak

Jeśli marzyłeś o podróżach w nieznane kamperem, chciałeś poczuć wiatr we włosach mknąc przez rozdroża Junakiem, albo śniłeś o własnym skuterze? Wystarczy, że podczas targów Motor Show weźmiesz udział w jednym z trzech konkursów.

Co można wygrać i jak zdobyć nagrody?

Motocykl od Junaka

RS 125 - Junak
RS 125 – Junak

Junak RS 125 to flagowa propozycja w segmencie motocykli na prawo jazdy kat. B. Już chwilę po swoim debiucie okazał się jednym z najchętniej wybieranych nowych jednośladów w Polsce. To zasługa nie tylko uniwersalnego charakteru tego motocykla. Junak RS 125 to przede wszystkim niezawodność i świetny stosunek ceny do jakości. Doceniany jest także za komfort prowadzenia i naturalną pozycję za kierownicą. RS został wyposażony w silnik o mocy niemal 10 KM, który gwarantuje zarówno niskie spalanie, jak i spontaniczną reakcję na ruchy manetki gazu.

Warto zaprzyjaźnić się z tym motocyklem na dłużej. Jak to zrobić?

Kupony konkursowe do odebrania w kasach biletowych lub na stoisku Junaka w pawilonie 5A

organizatorzy zbierają kupony od czwartku do niedzieli

w niedzielę około godziny 16.00 odbędzie się losowanie do Rozgrywki Finałowej

Rozgrywka finałowa odbędzie po losowaniu, sprawdzimy wiedzę motoryzacyjną finalistów

zwycięzca zgarnia motocykl i wyjeżdża nim z targów

Skuter marki Juank

Junak 106 to prosty sposób na spełnienie marzeń o własnych dwóch kółkach. To niezwykle prosty w prowadzeniu i eksploatacji jednoślad. Seria 106 to dwie propozycje silnikowe – sportowe 2T oraz ekonomiczne 4T. Ten niewielki skuter stanowi dobrą alternatywę
w miejskiej dżungli z myślą o której został stworzony. Niewielkie kompaktowe wymiary i niska masa własna pozwala pewnie i szybko pokonywać nawet najbardziej zatłoczone miejskie ulice.

Przy tym robi to w sposób niezwykle komfortowy i ekonomiczny. Zasięg Junaka 106 to nawet 350 km na jednym tankowaniu w przypadku silnika czterosuwowego.

Kupony konkursowe do odebrania w kasach biletowych lub na stoisku Junaka w pawilonie 5A

organizatorzy zbierają kupony od czwartku do soboty

w sobotę około godziny 17.00 odbędzie się losowanie do Rozgrywki Finałowej

Rozgrywka finałowa odbędzie się zaraz po losowaniu, sprawdzimy wiedzę motoryzacyjną finalistów

zwycięzca zgarnia skuter i wyjeżdża nim z targów 

Tydzień z CarGO! Rent a Camp!

Podczas targów odbędzie się również konkurs, w którym nagrodą główną będzie kamper na cały tydzień użytkowania! Podobnie jak w zeszłym roku, na stoisku będzie obecny Jankes – dziennikarz radiowej ESKI, który poprowadzi ww. konkurs i wyłoni zwycięzców.

Kupony dla osób zainteresowanych konkursem będą dostępne w kasach biletowych lub na stoisku CarGO!. Losowanie finalistów oraz rozgrywka finałowa odbędzie się w sobotę
o godzinie 16.00.

Szczegóły konkursu dostępne będą na stoisku CarGO! w pawilonie numer 2!

CarGO
CarGO

Kask motocyklowy N104 renomowanej marki Nolan

Na Motor Show będzie miał swoje stoisko portal motocyklowy Motogen.pl., który dla wszystkich zwiedzających przygotował studio fotograficzne. Będzie więc okazja do zrobienia pamiątkowych zdjęć z motocyklem i na motocyklu, nie tylko własnym telefonem, lecz także przez jednego ze współpracujących z portalem Motogen.pl profesjonalnych fotografów. Zdjęcie stanie się przepustką do wzięcia udziału w konkursie z atrakcyjnymi nagrodami – główna to kask motocyklowy N104 renomowanej marki Nolan ufundowany przez firmę Inter Motors.  Zapraszamy na stoisko w pawilonie 6A!

Przejażdżka własnym skuterem, nigdy jeszcze nie była tak blisko, posiadanie własnego Junaka nigdy jeszcze nie było tak realne, a marzenie podróży camperem ku nowej przygodzie w końcu może się spełnić.

Takie rzeczy to tylko na Motor Show.
www.MotorShow.pl

Nie czekaj do ostatniej chwili i już dziś kup bilet. Zaoszczędź kilka złotych oraz zagwarantuj sobie komfort szybkiego i bezkolejkowego wejścia na teren targów.

Gdzie kupić bilety?

Na stronie Ticketpro.pl i Tixer.pl, w kioskach i salonikach RUCH oraz w salonach Empik, Saturn, Media Markt.

—-
Kiedy?

31 marca 2016 r. 01-03 kwietnia 2016


PRESS DAY
Cena: 100 zł/os

Godziny otwarcia?
08.00 – 18.00
DNI OTWARTE DLA SZEROKIEJ PUBLICZNOŚCI
Cena:
15 zł/os (przedsprzedaż)
20 zł/os (na miejscu)

Godziny otwarcia?
10.00 – 18.00