HARLEY-DAVIDSON® GDAŃSK

HD Gdańsk - fot. Piotr Mielewczyk

Przy sprzyjających gwiazdach, tuż po zaćmieniu słońca, 20 marca miała miejsce inauguracja działania nowego salonu Harley-Davidson® Gdańsk. Jedyny dealer tej legendarnej marki na Pomorzu podczas konferencji prasowej zaprezentował doświadczoną ekipę pasjonatów tworzących nowe dealerstwo. Profesjonalne zaplecze serwisowe i bogato wyposażony salon, zarówno w ofertę motocykli, oraz akcesoriów i odzieży motocyklowej. 

Harley-Davidson® Gdańsk jest częścią multidealerstwa Motor Centrum. Spółka jest od lat firmą wpisująca się w motoryzacyjną mapę Trójmiasta. Przywiązanie do wysokich standardów w Motor Centrum idealnie wpisuje się w filozofię i sposób działania Harleya. Dlatego przystąpienie do rodziny dealerów Harley-Davidson® jest dla Motor Centrum rozwiązaniem ewolucyjnie naturalnym.

HD Gdańsk - fot. Piotr Mielewczyk
HD Gdańsk – fot. Piotr Mielewczyk

Harley-Davidson® Gdańsk to nie tylko sprzedaż i serwis motocykli. To także miejsce spotkań motocyklistów i miłośników amerykańskiej motoryzacji wszelkiej maści. Podczas konferencji zaprezentowany został scenariusz chyba jednej z najciekawszych imprez tej wiosny w Trójmieście, a będzie nią Wielkie Otwarcie salonu Harley-Davidson® Gdańsk. Już 18 kwietnia w samo południe na Miałkim Szlaku zobaczymy prawdziwe motoryzacyjne święto. Zaplanowane są całodniowe koncerty z gwiazdami (Lipali, Liroy, Mechanism, Drunk Lamb, Czarne Kwiaty, StoneRiver, Alcoholica), wybór Miss Pin-Up Girl Harley-Davidson® Gdańsk, pokaz pracy studia 3rd Eye Tattoo, wybór Najbardziej Odjechanego Harleya, pokaz malowania aerografem w wykonaniu Bad Pistols Design, strefa chill i konsultacje z trenerem osobistym z Good Luck Club, wystawa klasycznych amerykańskich samochodów skupionych przy RodZ Factory , a wszystko okraszone amerykańską kuchnią w ramach „Street Food Polska Tour’’.

Poniżej prezentowana grupa:

HD Gdańsk - fot. Piotr Mielewczyk
HD Gdańsk – fot. Piotr Mielewczyk

Motor Centrum 

Motor Centrum sp. z o.o. działa w Gdańsku od 1996 roku. Nasza historia  związana jest z motoryzacją  znacznie dłużej, bo  sięga lat 70-tych. Zamiłowanie i pasja motoryzacyjna przyczyniła się do rozwoju firmy. Obecnie Motor Centrum jest autoryzowanym dealerem Opla, Mitsubishi, Suzuki, a od 1 stycznia 2015 weszło także do rodziny dealerów marki Harley-Davidson®. Tym samym staliśmy się częścią unikalnej kultury, którą budują ludzie zjednoczeni w pasji i miłości do motocykli.

Marek Weltrowski – Knopik , Dyrektor Zarządzający:

,,Szukając stale dróg rozwoju podjęcie współpracy z legendarną marką z Milwaukee stało się dla nas najlepszym rozwiązaniem. Nasze działania i zaangażowanie zdecydowaliśmy ukierunkować  na rozwój gałęzi motoryzacji, która w znacznej mierze opiera się na pasji.

Wśród wielu motocyklistów Harley-Davidson® postrzegany jest jako niedościgniony ideał. Dlatego zespół salonu HARLEY-DAVIDSON® GDAŃSK składa się ze specjalistów, dla których motocykle                   Harley-Davidson® to przede wszystkim pasja i sposób na życie. Doświadczenie i zaangażowanie we wszystkim co robimy, uczyniło z nas partnera dla marki, która buduje jedne z najlepszych motocykli na świecie już od 112 lat.”

HD Gdańsk inauguracja - fot. Piotr Mielewczyk
HD Gdańsk inauguracja – fot. Piotr Mielewczyk

Mariusz Zięba, Menadżer Sprzedaży:

„W salonie HARLEY-DAVIDSON® GDAŃSK dostępne są modele motocykli Harleya praktycznie ze wszystkich ,,rodzin” (STREET, SPORTSTER, DYNA, SOFTAIL, V-RODE, TURING, CUSTOM VEHICLE OPERATION, TRIKE). Należy pamiętać, że każda z rodzin składa się z kilku modeli. Różnorodność dostępnych motocykli jest w stanie zaspokoić najwybredniejsze gusta klientów. Każdy klient ma możliwość skorzystania z bezpłatnej jazdy testowej na naszych motocyklach demo. W myśl filozofii SCREW IT, LET’S RIDE zapraszamy każdego, by poznał legendę Harleya z perspektywy jeźdźca. ”

Paweł Strzałkowski, Menadżer działu Części i Akcesoriów:

„Pamiętając o tym, że Harley to najlepszy przyjaciel swojego właściciela zapewniamy dostęp do największego na świecie katalogu oryginalnych akcesoriów do motocykli Harley-Davidson®. Spersonalizowany motocykl pozwala wyróżnić się w tłumie i odzwierciedlić charakter kierowcy. Tuning optyczny i mechaniczny ogranicza tylko fantazja, a to wszystko z zachowaniem fabrycznej gwarancji.”

Jacek Jakubowski, Menadżer Serwisu:

„Nasz profesjonalny serwis nie tylko zadba o bieżące przeglądy, ale podejmie każde wyzwanie, jakim jest przebudowa motocykla. Naprawdę wiemy, jak urzeczywistnić nawet najmroczniejsze marzenia, dotyczące budowy modnych ostatnio Dark Customów.”

HD Gdańsk inauguracja - fot. Piotr Mielewczyk
HD Gdańsk inauguracja – fot. Piotr Mielewczyk

Anna Dworzańska, Specjalista ds. Sprzedaży motocykli i odzieży motocyklowej:

„Harley-Davidson®  to stan umysłu i sposób na życie, dlatego w naszym salonie nie zabraknie także wszystkiego, czego potrzebuje motocyklistka czy motocyklista, by przygotować się do najdalszej trasy i wyrazić swoją osobowość.

Filip Kozioł, Specjalista ds. Marketingu:

„Nasz salon to też miejsce spotkań motocyklistów i miłośników amerykańskiej motoryzacji. Dogodna lokalizacja i bliskość obwodnicy czyni nasz punkt idealnym miejscem spotkań przed wyruszeniem w trasę tę dalszą czy tę bliższą. Ponieważ zależy nam na spotkaniach z wszystkimi, u których dźwięk Harleya wywołuje szybsze bicie serca, chcemy zaprosić już dziś na spotkanie o nazwie WIELKIE OTWARCIE salonu HARLEY-DAVIDSON® GDAŃSK. Zapraszamy 18 kwietnia w samo południe. Imprezy organizowane przez  Harley-Davidson® to zawsze wielkie święto motoryzacji
i motocyklowego sposobu na życie. W ten dzień na Miałkim Szlaku zagości iście kalifornijski klimat.”