Dom aukcyjny Charitybuzz wystawił na aukcji Jeepa Renegade z autografami członków zespołu The Rolling Stones

Jeep RS-Charity

Anonimowy nabywca wylicytował jedyny w swym rodzaju samochód z autografami Micka Jaggera, Keith’a Richardsa, Ronniego Wooda i Charlie’go Wattsa za 46 000 dolarów amerykańskich.

W zeszłym tygodniu zakończono niezwykłą akcję charytatywną, która znów połączyła drogi marki Jeep i zespołu The Rolling Stones.
Nowy Jeep Renegade podpisany na masce przez Micka Jaggera, Keith’a Richardsa, Ronniego Wooda i Charlie’go Wattsa został sprzedany podczas aukcji na ogólnoświatowej stronie organizującej aukcje charytatywne Charitybuzz anonimowemu oferentowi za 46 000 dolarów amerykańskich.
Licytacja odbywała się na Charitybuzz.com/RollingStonesJeep w okresie od 5 grudnia do 23 grudnia 2014 r.

Jeep RS-Charity
Jeep RS-Charity

Dochód z aukcji zasilił Community Links, organizację z siedzibą w Londynie, która poprzez opracowywanie i prowadzenie doskonałych działań praktycznych zaangażowana jest w rozwiązywanie problemów związanych z przyczynami i skutkami wykluczenia społecznego oraz która dzieli się swym zdobytym lokalnie doświadczeniem i praktyką z osobami odpowiedzialnymi za wyznaczenie kierunków polityki w tym obszarze z terenu całego kraju.

Aukcja przenosi na nowy poziom partnerstwo marki Jeep z tym legendarnym zespołem muzycznym, zawiązane podczas europejskiej trasy koncertowej „14 On Fire”, która odbywała się w okresie od 26 maja do 2 lipca 2014 r. Jeep wystąpił wówczas w roli „sponsora prezentującego” oraz wyłącznego partnera motoryzacyjnego ze swym flagowym modelem Grand Cherokee, najbardziej utytułowanym dotąd SUVem będącym symbolem premiumnessJeepa.
Trasa była także idealną okazją do przedpremierowego zaprezentowania nowego Jeepa Renegade.

Samochód sprzedany na aukcji został podpisany przez członków The Rolling Stones 22 czerwca 2014 r. w Rzymie, w malowniczej scenerii Circo Massimo, przy okazji jedynego podczas tego tournée koncertu zespołu we Włoszech. Specjalnym „gościem” tego wieczoru był nowy Jeep Renegade, pokazany po raz pierwszy we Włoszech na starożytnym rzymskim stadionie po swym debiucie na Międzynarodowym Salonie Samochodowym w Genewie 2014.

Trudno o lepszą lokalizację na ten przedpremierowy pokaz niż Rzym, tym bardziej, że Renegade jest pierwszym modelem w historii marki Jeep, który jest produkowany we Włoszech i pierwszym samochodem Grupy Fiat Chrysler Automobiles, który powstał w wyniku współpracy pomiędzy włoskimi i amerykańskimi projektantami.

Sprzedawany w ponad 100 krajach świata, w tym na terenie Stanów Zjednoczonych, nowy Jeep Renegade jest modelem o wyjątkowym charakterze i może poszczycić się wiodącymi w swej klasie parametrami terenowymi oraz ponad siedemdziesięcioma urządzeniami z zakresu bezpieczeństwa. Jako jedyny samochód w swym segmencie oferuje 9-biegową skrzynię biegów, dwa systemy napędu, urządzenie do odłączania napędu tylnej osi oraz panel wskaźników wyposażony w 7″ wyświetlacz.

O Charitybuzz.

Charitybuzz zbiera fundusze dla organizacji non profit z całego świata podczas aukcji internetowych, w których uczestniczą najbardziej znane światowe osobistości oraz marki. Umożliwiając dostęp do znanych aktorów, muzyków, ludzi biznesu i liderów politycznych, gwiazd sportu, mody, luksusowych podróży, rzadkich memorabilii i innych, Charitybuzz zapewnia swej internetowej społeczności złożonej z osób licytujących ekskluzywne możliwości spełnienia marzeń oraz przyczynienia się do prospołecznych zmian. Od czasu powstania, organizacja Charitybuzz zebrała na cele charytatywne ponad 130 milionów dolarów amerykańskich. By dowiedzieć się więcej, zapraszamy na www.Charitybuzz.com, polubienia nas na Facebooku www.Facebook.com/Charitybuzz  lub śledzenia nas na Twitterze na @Charitybuzz.

 

Materiał źródłowy TUTAJ