MOTOCROSS Międzynarodowe Mistrzostwa Polski i Puchar Pomorza

2014-09-mp_pp-duzeImpreza: MOTOCROSS Międzynarodowe Mistrzostwa Polski i Puchar Pomorza

 

 

Organizator: Gdański Auto Moto Klub
Miejsce: Gdańsk – okolice ul. Starogardzkiej
Bilety: 10 zł / dzieci do lat 7 free
Data 6-7/09-2014

Poprzednie zawody motocrossowe w Gdańsku miały miejsce u progu wakacji.
Dziś serdecznie zapraszamy na zawody motocrossowe po letniej przerwie, u progu jesieni.

 

 

 

Przypomnijmy sobie jak to wyglądało w czerwcu:

 

 

Już 6 i 7 września zapraszamy na tor w Gdańsku, zlokalizowany w okolicach ul. Starogardzkiej, by ponownie poczuć adrenalinę i emocje związane z rywalizacją motocyklową.

W sobotę zobaczymy widowiskowe wyścigi w randze Mistrzostw Polski.
Wysoki poziom gwarantują jeźdźcy najsilniejszej w Polsce klasy MX2, a także najbardziej doświadczeni motocrossowcy czyli MXMasters. Będziemy również mogli zaobserwować jak rywalizują zawodnicy w ramach Pucharu Pomorza w klasach MXLicB i MXLicC, gdzie wszystkich serdecznie zapraszamy do startu (jeżeli posiadasz motocykl, zgłoś się do PZM w Gdańsku w celu uzyskania informacji, co zrobić by wziąć udział w zawodach) Niedzielne zawody Mistrzostw Polski swoim urokiem i zawziętością podkręcą niegrzeczne kobiety rywalizujące w MXKobiet. Ostrą jazdę i emocje zagwarantują zawodnicy klas MX2Junior i MxOpen.

Im bliżej końca sezonu, tym każdy wywalczony punkt nabiera większego znaczenia. Rywalizacja w tym roku jest bardzo mocna, o zwycięstwie w końcowej klasyfikacji decydować będą niuanse. Kibicom zapewnia to możliwość oglądania wielu zawodników, zwłaszcza tych z samego czuba klasyfikacji generalnej.

Gorąco zachęcamy do spędzenia weekendu na Gdańskim torze. Elektryzująca rywalizacja i wielkie emocje gwarantowane. Zobaczcie piękno sportu i poznajcie miejsce gdzie przez miasto Gdańsk planowana jest inwestycja roboczo nazywana „Centrum Sportów Motorowych i Rekreacji”. Dla kibiców na miejscu dostępna będzie gastronomia. To sposób na ciekawy, alternatywny weekend dla całej rodziny, z adrenaliną w tle.

Start : 12:30