Spotkaj się z Dudkiem w realu!

Jerzy Dudek

Rusza wakacyjny konkurs dla fanów Jerzego Dudka, którzy chcą wziąć udział w niepowtarzalnym spotkaniu ze swoim idolem i towarzyszyć mu podczas finału Volkswagen Castrol Cup!

 

Które miejsca zajmie Jerzy Dudek w dwóch wyścigach najbliższej rundy Volkswagen Castrol Cup na Słowacji i dlaczego to Ty masz się z nim spotkać osobiście  – to pytania konkursowe, na które odpowiedzi należy udzielić na profilu Volkswagen Castrol Cup na Facebooku. Pod postem z filmem z Jerzym Dudkiem wystarczy wytypować lub dzięki transmisji na żywo, podać właściwą odpowiedź by towarzyszyć byłemu bramkarzowi Realu Madryt podczas jego startów w 7. rundzie pucharu Volkswagen Castrol Cup w Poznaniu. 

 

 

Oglądaj wyścigi Volkswagen Castrol Cup na żywo

 

KONKURS! Spotkaj się z Dudkiem w realu
KONKURS! Spotkaj się z Dudkiem w realu

Konkurs „Spotkaj się z Dudkiem w realu” to niepowtarzalna okazja na bliższe poznanie byłego bramkarza reprezentacji Polski. Zmagania Jerzego Dudka podczas 5. rundy pucharu będzie można oglądać na żywo dzięki relacji w internecie za pośrednictwem livestreamingu. Oba wyścigi 5. rundy Volkswagen Castrol Cup odbywające się w niedzielę, odpowiednio o godz. 10.00 i 14.55 będzie można śledzić na żywo, na stronie www.volkswagencastrolcup.pl Podczas rundy na Słowacji w roli VIP Drivera pojedzie także prezenter telewizyjny Marcin Prokop.

 

Konkurs startuje 13.08.2014 i będzie trwał do 27.08.2014r. Rozstrzygnięcie konkursu i wyłonienie zwycięzcy nastąpi 1 września. Spośród autorów nadesłanych odpowiedzi zostanie wybrany zwycięzca, który spędzi wyjątkowy dzień z Jerzym Dudkiem na Torze Poznań podczas 7., ostatniej rundy Volkswagen Castrol Cup.

 

Regulamin konkursu dostępny jest TUTAJ.

 

Strategia Jerzego Dudka podczas startów w Volkswagen Castrol Cup.

Już dziś fani mogą sprawdź jak do tej pory radził sobie Jerzy Dudek w wyścigach Volkswagen Castrol Cup na stronie www.volkswagencastrolcup.pl, dodatkowo na kanale Youtube VWCC można obejrzeć filmy, na których Dudek podsumowuje swoje starty w poprzednich wyścigach. Czy na Slovakia Ring były bramkarz, a obecnie kierowca wyścigowy, powtórzy swoje pozycje z poprzednich rund? A może obierze inną strategię, dzięki której osiągnie jeszcze lepsze pozycje na mecie?

 

***

Castrol EDGE w Volkswagenach VIP Driverów

Wszystkie samochody jeżdżące w wyścigu, w tym VW Golfy Agnieszki Szulim  i Filipa Chajzera przed wyścigiem są przygotowywane i zalewane Castrolem EDGE. W ramach globalnego partnerstwa, marki Castrol i Volkswagen już od wielu lat razem opracowują nowoczesne rozwiązania technologiczne i udoskonalają oleje oraz inne płyny eksploatacyjne, które są stosowane fabrycznie w autach grupy Volkswagen.

 

 

 

Kontakt dla mediów: 

Tomasz Tonder, Volkswagen PR Manager, tel. 690 406 401, e-mail: tomasz.tonder@volkswagen.pl

Dorota Staszewska – Kumiszcze, Castrol Sponsorship & Public Relation Manager, tel. 663 994 862, e-mail: dorota.staszewska-kumiszcze@castrol.com

Koordynacja Agencja: Beata Szozda, tel. 502 091 922, e-mail: beata.szozda@idpr.pl

 

Kontakt do Organizatora: Volkswagen Racing Polska, www.vwracing.pl

Adam Gładysz, Koordynator Sportowy Volkswagen Castrol Cup, tel. +48 14 674 12 04,
e-mail:adam@gladyszracing.pl

Waldemar Pabijan, Koordynator Techniczny Volkswagen Castrol Cup, tel.  694 430 258, e-mail: w.pabijan@vwracing.pl

 

 

Sponsor tytularny: Castrol

 

Sponsorzy główni: Hankook, VW Bank Polska oraz STS Centrum Dystrybucji Samochodów.

 

Partnerzy: VW Motorsport, Volkswagen R GmbH, PZM, ATS, OMP, Bilstein oraz Eibach.