Zimowa Radość z Jazdy z BMW xDrive

BMW 320d xDrive Touring. (12/2012)

Jazdy testowe najnowszymi modelami BMW wyposażonymi w napęd xDrive, ekscytujące próby na rampach czy zawody narciarskie BMW xDrive Challenge powered by Rossignol to tylko niektóre z atrakcji „Zimy z BMW”, która startuje w Tatrach.

BMW 320d xDrive Touring. (12/2012)
BMW 320d xDrive Touring. (12/2012)

Na osoby odwiedzające Kotelnicę w Białce Tatrzańskiej między 25 stycznia a 8 lutego czekają niespodzianki w ramach akcji „Zima z BMW”. Wielbiciele nart, a także wszyscy miłośnicy zimowych górskich widoków będą mieli niepowtarzalną okazję sprawdzić możliwości najbardziej inteligentnego napędu na cztery koła – xDrive- w trakcie krajobrazowych jazd terenowych, a także ćwiczeń na rampach przeprowadzonych pod okiem instruktorów. Narciarze, którzy skorzystają z jazd testowych, mogą także udoskonalić swoje umiejętności zjazdowe biorąc udział w bezpłatnych lekcjach prowadzonych przez profesjonalnych instruktorów narciarskich. Na 8 lutego zaplanowano zawody, w których może wziąć udział każdy, bez względu na umiejętności, a na zwycięzców czekają nagrody z kolekcji BMW Lifestyle oraz Rossignol.

Specjalne atrakcje przygotowano także dla turystów wypoczywających w Zakopanem, Beskidzie Sądeckim lub na Mazurach. Wszyscy goście hoteli Belvedere, Litwor, Nosalowy Dwór, Stamary oraz Rysy w Zakopanem będą mogli w trakcie swojego pobytu bezpłatnie wypożyczyć samochód BMW z system xDrive i wybrać się na całodzienną przejażdżkę.

BMW nie zapomniało również o narciarzach wypoczywających w Alpach. Podejmij Alpejskie wyzwanie i weź udział w konkursie, w którym do wygrania są 3 ekskluzywne wyjazdy all inclusive do 4* hotelu w Solden, wraz z nowym BMW X5 wyposażonym w system Connected Drive do wykorzystania podczas wyjazdu. Zasady konkursu dostępne są na stroniewww.konkurs.zimazbmw.pl