Honda Fun & Safety na torze w Toruniu

Resize_of_Obraz_124_-_KopiaTydzień przed rundą Mistrzostw Polski w Supermoto, na torze AWIX Racing Arena, miłośnicy motocykli Honda poznawali czym jest radość z jazdy w licznych zakrętach nowego obiektu.

Resize_of_Obraz_174_-_KopiaKlienci autoryzowanych salonów Hondy, podczas minionego weekendu, zostali zaproszeni przez swoich dealerów na kolejną imprezę Honda Fun & Safety. Po raz pierwszy odbyła się ona w Toruniu, na nowym torze kartingowym, gdzie do tej pory nie zorganizowano jeszcze żadnej motocyklowej imprezy. Była to inauguracja na tydzień przed przyjazdem zawodników z czołówki Supermoto, którzy na torze położonym tuż obok żużlowej MotoAreny, walczyć będą o punkty w mistrzostwach Polski.

  Pomimo nowej lokalizacji i wysokich temperatur, przez dwa dni, tor liczący 1037 m długości został zapełniony uczestnikami imprezy. Mieli oni wyśmienitą okazję, aby w bezpiecznych warunkach, bez kropli deszczu, sprawdzić możliwości swoich motocykli i nabrać pewności siebie za kierownicą. Poza świetną zabawą, była to również doskonała możliwość poprawy swoich umiejętności jazdy. Za sprawą szkoleń i wskazówek udzielanych przez instruktorów – Tomka Kulika i Radka Pakulskiego, wiele osób mogło przekonać się w jaki sposób prowadzi się motocykl i co tak naprawdę oznacza Fun & Safety.

 Wszyscy poszukujący przyjemności z jazdy motocyklem powinni niezwłocznie zgłosić się doautoryzowanych dealerów Hondy, ponieważ już za niespełna dwa tygodnie, na torze w Radomiu, odbędzie się następna impreza Honda Fun & Safety, a ilość miejsc jest ograniczona.

 Więcej informacji na www.honda.pl oraz w salonach. Serdecznie zapraszamy

Resize_of_Obraz_570_-_Kopia