Pierwsza dostawa premierowej Yamahy MT-09 SP do salonu AC Motors już jest!

2018 Yamaha MT-09 SP

Jeszcze lepiej wyposażona. Jeszcze bardziej mroczna. Jeszcze lepsza… Premierowa Yamaha MT-09 SP właśnie wjechała do gdańskiego salonu Yamaha AC Motors.

Bezdyskusyjny bestseller i trzon rodziny Hyper Naked teraz w jeszcze mroczniejszej i jeszcze bogatszej wersji wyposażenia – poznajcie Yamahę MT-09 SP, która właśnie trafiła do trójmiejskiego salonu. MT-09 SP to przede wszystkim jeszcze lepsze zawieszenie niż w rewelacyjnym pierwowzorze MT-09, z tylnym amortyzatorem marki Öhlins posiadającym wygodną, zewnętrzną regulację. Z przodu przyszli właściciele MT-09 SP znajdą w pełni regulowany widelec marki Kayaba w pięknym złotym kolorze. A będąc przy kolorze – ekskluzywna wersja SP wyróżnia się unikalnym malowaniem Silver Blu Carbon i lakierowanymi na czarno przyrządami na kierownicy. Smaczku dodają niebieskie przeszycia kanapy oraz niebieskie felgi z grafiką SP.

Lista dedykowanego wyposażenia nie kończy się jednak na zawieszeniu i limitowanej kolorystyce. To także system Quick Shift pozwalający na zmianę biegu w górę bez użycia sprzęgła i bez zamykania przepustnicy. MT-09 SP posiada sprzęgło antyhoppingowe, a za precyzyjne przenoszenie mocy dynamicznego silnika CP3 dba system kontroli trakcji i układ D-MODE. Wisienką na torcie jest oświetlenie w technologii LED.?

Aby poznać tego mrocznego samuraja bliżej zapraszamy do salonu AC Motors w Gdańsku przy ul. Jabłoniowej 2.

A czy wiecie że film promujący nowe MT-09 SP kręcony był w Tokio i Polsce? Rozpoznajecie gzie?

FILIP KOZIOŁ