Nowe barwy salonu AC Motors w Gdańsku

Ac Motors - mat. prasowe

AC Motors największy w naszym regionie dealer motocykli i sprzętu marine podsumowało właśnie miniony sezon motorowodny. Okazją do spotkania była premiera nowego brendingu salonu przy Jabłoniowej 2 w Gdańsku. W obiekcie znajduje się dealerstwo Yamahy z ofertę motocykli, silników zaburtowych i skuterów wodnych, a także punkt Inter Motors. Gdański salon jest pierwszym obiektem w Polsce w którym możemy spotkać nowe wcielenie Yamahy. Charakteryzuje się ono wydzieleniem stref związanych ze specyfiką oferowanych pojazdów. Oferta została pogrupowana w kategoriach FEEL, MOVE i RACE, a centralnym punktem salonu jest wyspa z zestawem multimedialnym MY GARAGE. Dzięki temu rozwiązaniu przy kilku kliknięciach w monitor możemy zobaczyć efekt planowanej customizacji wybranego motocykla.

,,Yamaha jest obecnie liderem w sprzedaży dużych motocykli w Polsce. W ostatnim dziesięcioleciu zarejestrowano w naszym kraju ponad 32 tysiące pojazdów Yamaha. Za sukcesem Yamahy kryje się jej niezawodność i obowiązujące wysokie standardy. Dla tego jesteśmy niezmiernie dumni że AC Motors które stawia na jakość swoich usług jest prekursorem nowej odsłony marki Yamaha. Można powiedzieć znowu zaczęło się w Gdańsku” – Maciej Czernic, Kierownik salonu Yamaha AC Motors

Ac Motors – mat. prasowe

Dealer zaprezentował także nowe barwy Inter Motors. W tym wypadku jest to drugi punkt w kraju w nowych oznaczeniach. Gdański salon oferuje od ręki ponad 1000 pozycji odzieży i akcesoriów, a także części zamienne i eksploatacyjne do wszystkich marek motocykli i skuterów.

Podczas spotkania AC Motors zapowiedziało także, że już w lutym oddział Inter Motors w Tczewie zmieni swój charakter i zostanie drugim w kraju Outletem IM.

,,Do tej pory w Polsce funkcjonował tylko jeden outlet dla motocyklistów. Jest on zlokalizowany w podwarszawskich Łomiankach. Teraz przyszła pora by i pomorscy motocykliści mieli dostęp do oferty outletowej. Czasy gdy stroje ochronne dla motocyklistek i motocyklistów nie posiadały wielu walorów estetycznych już dawno minęły. Możemy śmiało powiedzieć że moda motocyklowa to też moda. Obecnie oferowane rozwiązania pozwalają podnieś jeszcze bardziej bezpieczeństwo użytkownika, ale także wyglądać i czuć się dobrze w stroju motocyklowym. Dla tego rozwiązania z sektora fashion takie jak outlet nie powinny nikogo dziwić.” – Filip Kozioł, Koordynator sprzedaży i marketingu grupy AC Motors

Ac Motors – mat. prasowe

Hasłem które obecnie wyznacza kierunki działania grupy AC Motors jest teza ,,POMORSCY MOTOCYKLIŚCI ZASŁUGUJĄ NA WIĘCEJ”. Kolejnym krokiem w myśl tej polityki będzie otwarcie w 1. kwartale 2018 kolejnego salonu. Będzie to samodzielne dealerstwo Triumpha zlokalizowane w Gdańsku. Duża powierzchnia wystawiennicza umożliwi lepszą ekspozycję tych ekskluzywnych angielskich motocykli i ułatwi zapewnienie wysokiego standardu obsługi w nowym salonie. Jednocześnie marki takie jak Ducati, Aprilia i Moto Guzzi które pozostaną w salonie w Rumii i zyskają dzięki temu zabiegowi większą powierzchnię ekspozycyjną.

,,AC Motors – fabryka dobrych emocji” ta maksyma funkcjonowała już w tym roku przy realizacji projektów eventowych. W sezonie 2018 możemy spodziewać się kontynuacji tych przedsięwzięć.

Ac Motors – mat. prasowe

Już wiosną ruszy ,,Akademia Asów AC Motors”, czyli zajęcia doszkalające na autodromie w Pszczółkach. ,,Ride For Fun – odjechane soboty z AC Motors”, są to cieszące się dużą popularnością zorganizowane wycieczki po naszym regionie. W przyszłym roku wyjazdy te będą odbywać się w każdą drugą sobotę miesiąca. Dla miłośników dłuższych i górskich wojaży już dzisiaj dealer przygotowuje kolejny sierpniowy wyjazd pod hasłem ,,AC Motors Tour”. Ale pierwszy event dla swoich klientów i sympatyków AC Motors szykuje już w styczniu. Będzie to ,,2017 Gand Final Party”.

,,Karnawał to idealny moment na takie spotkanie. Okazja by wymienić się motocyklowymi opowieściami i pomyśleć o planach na nadchodzący sezon. Zależy nam na tym by nasze salony nie były tylko punktami sprzedaży, ale w pierwszej kolejności miejscami gdzie motocyklista spotyka drugiego motocyklistę. Sami wiemy po sobie jak mocno nam wszystkim brakuje jazdy w okresie zimowym. To też skłoniło nas do zorganizowania zimowego Party w naszym salonie. Impreza odbędzie się już 20 stycznia, a szczegóły podamy chwilę po Nowym Roku” – F.K.

Ac Motors – mat. prasowe

W ramach działań mających na celu zaspokojenie wszystkich potrzeb motocyklistów i motorowodniaków z początkiem sezonu AC Motors uruchomi także pierwsze w regionie Pogotowie Serwisowe 24H. Na szybką fachową pomoc będą mogli liczyć motocykliści z trójmiasta i okolic, a także użytkownicy łodzi i skuterów w rejonie zatoki. ,,Mechanicy w naszych serwisach od lat z powodzeniem serwisują na najwyższym poziomie motocykle wszystkich marek. Mając także największe w kraju zaplecze części zamiennych jakie daje nam Inter Cars w projekcie IM stworzenie Pogotowia wydaje się nam rzeczą naturalną. Projekt ten wpisuje się też w naszą strategię zapewnienia wsparcia motocyklistom i motorowodniakom w każdym aspekcie uprawianego prez nich hobby.” – Piotr Gronowski właściciel grupy

Filip Kozioł