Wrak Race 6 Edycja – Gdynia Kolibki

Wrak Race
Wrak Race

Przed nami kolejna, 6 już edycja Wrak Race.

Tym razem to wiosna zaskoczyła kierowców!
W związku z niesprzyjającymi warunkami, zalegającym wysokopoślizgowym śniegiem i błotem, zdecydowaliśmy się przesunąć termin imprezy na kolejny, miejmy nadzieję bardziej wiosenny weekend tj. 13-14 kwietnia 2013. My tymczasem zabieramy się za zaklinanie zimy. Do zobaczenia!

 

UWAGA – Komunikat techniczny:
Ze względu na warunki panujące na torze organizator dopuszcza użycie
wszelkich rodzajów opon.

 

Stwarzamy kolejną okazję, aby zasmakować terenowej przygody w zapomnianych wrakach. Poprzednie 5 edycji były bardzo udane. Liczymy, że i tym razem będzie podobnie, a nawet jeszcze lepiej! Więcej wrażeń i niezapomnianych emocji! Takie bowiem warunki preferowali dotychczasowi uczestnicy.

Mamy nadzieję, że kierowcy nas nie zawiodą i na tą edycje zgłosi się jeszcze więcej chętnych. Listy zostały już otwarte, zapisy trwają . Czekamy na Was !

 

Tradycyjny już program tego wydarzenia obejmować będzie:

• pierwszy dzień przygotowawczy – do dyspozycji oddamy uczestnikom Wrak Garaż,
miejsce „dopieszczania” terenowych wehikułów

• oraz drugi dzień właściwej zabawy, kiedy to zostaną rozstrzygnięci zwycięzcy.

 

Wrak RaceJeśli mowa o wygranych, to w kolejnej edycji oprócz laureata całego wydarzenia, tj. najlepszego kierowcy naszej trasy, zostaną przyznane nagrody za 3 pierwsze miejsca w kategorii: „Pomysłowość i fantazja”.

Kategoria ta dotyczyć będzie oczywiście fantazyjnego wystroju auta jaki i jego kierowcy.

Wrak Race

Przewidziano bardzo interesujące i atrakcyjne nagrody, także bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do wpisywania się na listę zgłoszeń! Jeśli masz ukończone 25 lat i posiadasz prawo jazdy kat. B- Ta impreza jest dla Ciebie! Nie zwlekaj, spróbuj swoich sił na specjalnie przygotowanej, wyboistej trasie. Całe wydarzenie nie umknie też uwadze lokalnych mediów i zapewne dużej liczbie widzów, którzy nie zawiedli nas już przez pięć przeszłych edycji.

 

Źródłow http://www.adventurepark.pl/