TOP SEAT PEOPLE – znamy najlepszego doradcę serwisowego i technika samochodowego w polskiej sieci SEAT

top-seat-people

Do tego, jak ważna jest wysoka jakość obsługi serwisowej, nie trzeba przekonywać żadnego kierowcy. Doskonale wie o tym także zespół SEAT-a. Dlatego hiszpańska marka organizuje międzynarodowy konkurs TOP SEAT PEOPLE, w którym wyłonieni zostaną najlepsi serwisanci z całego świata. Polskę na kwietniowym finale w Barcelonie reprezentować będą: Adrian Taczała z serwisu Krotoski-Cichy w Szczecinie, który zwyciężył w kategorii „Najlepszy doradca serwisowy” oraz Krzysztof Funkowicz z serwisu Bednarek Łódź, najlepszy spośród techników serwisowych.

Teoretycznie prawie każdy zna się na samochodach. Praktycznie – chcemy mieć pewność, że nasze auto trafia w dobre ręce pracowników serwisów. W konkursie „Top SEAT People” sprawdzana i oceniana jest zarówno wiedza, jak i umiejętności praktyczne osób zatrudnionych w sieciach partnerskich SEAT-a. Po dwóch etapach zmagań – krajowym i globalnym, producent hiszpańskich aut wyłoni i nagrodzi zwycięzców. Wszystko w trosce o wysoką jakość świadczonych usług.

Finałowe starcie w Barcelonie

Barcelona to jedno z trzech najchętniej odwiedzanych miast w Europie – to tam spotkają się zwycięzcy finałów krajowych, by powalczyć o najwyższy stopień podium. Wśród pracowników z wielu krajów, swojego przedstawiciela po raz pierwszy będzie miała również Polska. Lokalne eliminacje, organizowane w dn. 15-16.02 w poznańskiej siedzibie SEAT-a, polegały na rozwiązaniu szeregu zadań teoretycznych i praktycznych. Zmagania te wygrali: Adrian Taczała z serwisu Krotoski-Cichy w Szczecinie, który zwyciężył w kategorii „Najlepszy doradca serwisowy” oraz Krzysztof Funkowicz z serwisu Bednarek Łódź, najlepszy spośród techników serwisowych i to oni będą reprezentować nasz kraj w stolicy Hiszpanii. Wielki finał już w kwietniu!

Jakub Góralczyk